TASARIM

Belenco, sunduğu zengin renk, desen ve doku seçenekleri ile özgün çözümler arayan mekan tasarımcılarının, sınırsız düşünmelerine öncülük eder. Zengin ürün gamına sahiptir. Gücünü, Türkiye’de sektöründe ilk ve tek olan Ar-Ge Merkezi’nden alır. Moda ve trend belirleyendir, dünyadaki tasarım trendleri ile uyumlu özgün yüzey tasarımları ile sektörün öncü ve takip edilen markasıdır. Türkiye’de alanında uluslararası ödüllere sahip tek markadır. Geliştirdiği yüzeyler dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından aldığı ödüller ile onaylanmıştır.

HİJYEN & BAKIM KOLAYLIĞI

Belenco Kuvars Yüzeyler, gözeneksiz ve kompakt yapısı ile üzerinde bakteri veya mikroorganizma üremesine izin vermez. LGA Qualitest GMBH tarafından verilen hijyen raporuna sahiptir. LGA, Belenco’nun kolay temizlendiğini, temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen acısından tamamen güvenli olduğunu onaylar. Sahip olduğu NSF sertifikası ise Belenco’nun üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceğini tasdik eder. Belenco basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur. Nemli, pamuklu bir bez ve az miktarda yumuşak nötr bir sıvı sabun (bulaşık sabunu v.b.) günlük temizlik için yeterlidir.

DOĞAL MALZEME, DOĞAL IŞILTI

Belenco Kuvars Yüzeyler’in ışıl ışıl görünümü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından gelir. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermezler. Yüzeylerine sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek yoktur.

DOĞAYA DOST

Kuvars doğadaki en bol minerallerden biridir ve bu nedenle Belenco Kuvars Yüzeyler sürdürülebilir ve çevreye duyarlı ürünlerdir. Kirlenmeye ve lekelenmeye dayanıklı olması ile temizlik giderlerinde sağladığı tasarruf ve geri dönüşüm teknolojilerine yaptığı yatırımla Belenco Kuvars Yüzeyler doğaya dosttur.

RENK TUTARLILIĞI

Renk ve desen tutarlılığı vazgeçilmez standarttır. Aynı üretim tarihli plakalarda ton ve doku tutarlılığı esastır. Diğer tip tezgah malzemelerinde, özellikle büyük metrajlı projelerde yaşanan ürün devamlılığının sağlanamaması problemi Belenco’da yaşanmaz.

SAĞLAMLIK

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, Belenco’da tasarım ve teknolojiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı yüksek bir yüzey malzemesine dönüşür.

LEKE DAYANIMI

Belenco, sıvı emmeyen gözeneksiz yapısı ile kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. Bileşiminin %90’nından fazlasını oluşturan kuvars, kimyasalların yıpratıcı etkilerini sorun olmaktan çıkarır. Çay, kahve, sirke, limon, renkli baharatlar gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler Belenco’ya etki etmez.

Garanti

Belenco Kuvars Yüzeyler, özel bir bakım gerektirmez. Zamansız şıklığı ve dayanıklı yapısı Kullanım, Bakım ve Garanti Rehberi"nde belirtilen koşullar dahilinde 15 yıl garantilidir.

Open chat
Scan the code