Yeşil Mermer Çeşitleri ve Modelleri

Yeşil mermer, yerleştirildiği her alana renk ve hayat katan harika bir doğal taştır.  Mermeriniz ile birşeyler anlatmak istiyorsanız, yeşil mermer tezgahlar, backsplash’ler, makyaj tezgahları veya evinizdeki diğer yapılar tam da bunu yapacaktır. Ayrıca, çekiciliğini artıran güzel kontrast damarlara sahip bir taş da bulabilirsiniz. Yeşil mermer, güzel ve cesur bir taş için mükemmel bir seçimdir.

Yeşil mermer çeşitleri çok yönlü bir tasarım malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortama hayat veren ve renk katan yeşil mermer tonları, güzel ve cesur bir taş için mükemmel bir seçimdir.


Efesus Yeşil Mermer Çeşitleri

Doğanın enerjisi, tazeliği ve huzuru yeşil renkte saklıdır. Yapraklarını tazelemiş agaçlardan oluşan bir ormanın göze çarpan ilk özelliği güçlü yeşil tonlarıdır. Bize ferahlığı ve doğallığı hatırlatırlar. Aynı zamanda yeşil tonlarının sağladığı asalet ve şıklık da birçok tasarım imkanı sunmaktadır. Yeşil mermer çeşitleri de bu sayede çok yönlü bir tasarım malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortama hayat veren ve renk katan yeşil tonlarının mermer ile buluşması şıklığın ve ferahlığın sembolü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap gibi malzemelerle kolayca kombine edilen yeşil tonları ile iç tasarımlarınıza renk katın.

Yeşil Mermer İle Doğal Tasarımlar

Doğal tasarımlar sıklıkla tercih edilmektedir. Yeşil tonları da doğal tasarımların vazgeçilmez renklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeşil tonları özellikle mermer çeşitlerinde hem modern hem de klasik tasarımlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Özellikle daha canlı ortamlar yaratmak için yeşil mermer çeşitleri çok iyi seçeneklerdir. Verde Guatemala ton, yeşilin zarif, lüks tonlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Emerald ise daha açık bir ton olması ile daha ferahlatıcı bir görünüm sunmaktadır. Hem mermer malzemeleri diğer malzemelerle hem de mermer türlerini kendi aralarında kombinleyerek farklı tasarımlara ulaşmanız oldukça kolay. Eşsiz tasarımlara imza atarak hayalini kurduğunuz tasarımları elde edin. Yeşil mermer çeşitlerinin sunduğu sonsuz olanakları değerlendirerek tasarımda yeni bir seviyeye geçiş yapın.

Farklı Tonlarda Mermer Çeşitleri

Efesus Stone olarak sizlere sunduğumuz mermerler birçok farklı renk ve çeşide sahiptir. Yeşil, gri, mavi gibi birçok renk ve alt tonu ile hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyoruz. Doğal taş konusundaki uzun yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimizi kullanarak size en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. İthal, yerli doğal taş çeşitlerimiz olarak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, her renk için birçok alt ton ve desen sunarak herkese uygun çeşitler bulundurmaya özen gösteriyoruz. Uzun yıllar sizlerle olacak kaliteli doğal taş malzemeler ile evlerinizi süslüyoruz. En kaliteli doğal taş çeşitlerine göz atmak için hemen kataloğumuzu ziyaret edin. Bizimle iletişime geçerek size en uygun teklife ulaşın.

Open chat
Scan the code