Kahverengi Mermer Çeşitleri ve Modelleri

Kahverengi mermer, evinizin görünümünü daha iyi hale getirecek güzel bir doğal taştır. İster açık kahverengi mermer ister koyu kahverengi mermer tercih edin, size hitap edecek bir tonu mutlaka vardır.

Backsplash, mutfak, makyaj ve banyo tezgahları, kahverengi mermer harika bir seçimdir.

Kahverengi mermer çeşitleri iç ve dış tasarımlarda tercih edilmekte ve şık bir hava katmaktadır.


Kahverengi Mermer İle Sıcak Tonları Keşfedin

Kahverengi, iç tasarımda her daim önemli bir yere sahip olmuştur. Ahşap eşyaların genellikle doğal olarak kahverengi olması bu rengi iç tasarımlarda daha da sık görülen bir hale getirmiştir. Ancak kahverengi yalnızca ahşapla sınırlı kalan bir renk tonu değildir. Mermer çeşitlerinde de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kahverengi mermer çeşitleri iç ve dış tasarımlarda tercih edilmekte ve şık bir hava katmaktadır. Mermerin şık görünümünü kahverengi tonlarının sıcak görünümüyle birleştirmektedir. Bu da eşsiz tasarım olanakları sunmakta ve tasarımları bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Beyaz, siyah tonları ile kolayca uyum sağladığı içi modern tasarımlarda da tercih etmek mümkün.

Farklı Tasarımlar İçin Ortak Nokta: Kahverengi Mermer

Kahverengi tonlarını iç tasarımda tercih ederek son derece hoş sonuçlar elde etmeniz mümkün. Kahverengi tonları daha sıcak ve samimi bir ortam oluşturmaktadır. Sıcak bir renk olan kahverengi tonları aynı zamanda daha doğal bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda kahverengi mermer gibi iç tasarım malzemelerin hem klasik hem modern tasarımlara entegre edilmesi son derece kolaydır. Modern tasarımlara sıcaklık katarken aynı zamanda sade görüntüyü korumaktadır. Klasik tasarımlara ise diğer klasik unsurlar ile birlikte zarif ve şık görüntüyü güçlendirmektedir. Çok yönlülüğü ve tasarımlara kolay entegre edilmesi sayesinde kahverengi mermer sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok renk ile uyumlu olması da tasarımlarda mermerleri değiştirmenize gerek olmadan yenilik yapma imkanı sunmaktadır.

En İyi Kahverengi Mermerler

Kahverengi mermer denildiği zaman birçok alt ton karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan en sık karşımıza çıkanlarından birisi Dark Emperador mermerdir. Hafif açık tonlarda bir kahverengi rengi ile şık, tasarımlara kolayca eklenen bir mermer türüdür. Özellikle hafif desenli mermer çeşitlerini seviyorsanız bu mermer türü tam size göre. Özel mermer türlerinden ise Rain Forest Brown daha koyu tonlar ile karşımıza çıkmaktadır. Günün sonunda kaliteli olan seçeneklerimiz arasından zevkinize göre seçim yapmak size kalmış! Hemen seçeneklerimize göz atın. Hem uzun ömürlü hem de şık bir mermer için seçiminizi yapın. İç de dış tasarımlarınızı bir üst kademeye taşıyın ve içinize sinen tasarımlara sahip olun.

Open chat
Scan the code