tr - efesusstone mermer
1tr - efesusstone mermer
0 - efesusstone mermer
tr 1 - efesusstone mermer
0 - efesusstone mermer
pera palace - efesusstone mermer

Marbre et Comptoirs

Fondée en 1943 dans le but de devenir une marque mondiale, EFESUS STONE est l’une des marques de grande valeur de l’industrie du marbre, du travertin, du granit, de l’onyx, du calcaire, de l’andésite, du basalte, du quartz et de la porcelaine qui reflète son style avec plus de 199 couleurs aujourd’hui. 199 couleurs aujourd’hui.

Marbre

Marbre Beige

Quartz

Travertin

Porcelaine

Onyx

Mermer ve Doğal Taşların Zarif Dünyasına Hoş Geldiniz!

Eşsiz Estetik ve Doğal Güzellik Bir Arada

Mermerin zamanı durdurma yeteneğiyle tanışın. Sıradanlığın ötesindeki estetik anlayışını yaşam alanlarınıza taşıyacak bir dünya sunuyoruz. Her bir mermer kesiti, mekanınıza sonsuz şıklık ve zarafet katmak üzere özenle seçildi.

Yaratıcılığınızı Mermer ile İfade Edin

Mutfak tezgahlarından banyo zeminlerine, oturma odası masalarından merdiven basamaklarına kadar, her bir mekânın karakterini mermerle yükseltin. Her mermer türü, farklılığı yansıtan damarları ve renk tonlarıyla mekânınıza özgünlük katar.

Kalite ve Dayanıklılık

Her bir mermer plakası, doğanın asırlar süren ustalığının bir yansımasıdır. İster iç mekânda ister dış mekânda kullanın, mermerler üstün dayanıklılığıyla uzun yıllar boyunca güzelliğini muhafaza eder.

Beyazın Saflığından Siyahın Asaletine

Beyazın saf dokunuşundan siyahın şık asaletine, gri, bej, kahverengi, sarı, vişne, gold vb. geniş renk yelpazemizle tarzınıza uygun granit veya mermer doğal taşı bulmanızı sağlıyoruz. Modern minimalizmden klasik zarafete kadar, her tarza ve zevke hitap eden bir seçenek bulabilirsiniz.

Doğal Taş ve Mermer Uzmanlığı

Efesus Stone olarak 1943 yılından beri mermerin dilini anlayan bir ekibiz. Her projenin özel ihtiyaçlarına uygun mermer seçimi ve tasarımı konusundaki uzmanlığımızla size rehberlik ediyoruz. Projelerinizi en yüksek standartlarda gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Doğal Taşlar için Bizimle İletişime Geçin

Sizin için özel olarak seçtiğimiz mermer koleksiyonlarımızı görmek ve detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

İç mekânlarınıza doğal bir dokunuş katın, yaşam alanlarınızı mermerin zarif dünyasıyla buluşturun!

Projets De Marbre İnspirants

Dalles De Pierre Et Produits Décoratifs

Chez Efesus Stone, consultez les catalogues de produits CNC et Waterjet, les produits décoratifs des tables, cheminées, colonnes aux mosaïques, ainsi que les dalles pour marbre et autres types de pierres naturelles !

Marques De Comptoirs En Quartz Et En Porcelaine

Choisissez le matériau parfait pour votre cuisine, salle de bain et autres espaces de vie chez Efesus Stone, l’un des pionniers de la Turquie dans la production de pierre naturelle depuis 1943. Nous sommes fiers d’offrir un vaste catalogue de plus de 199 couleurs et des milliers de pierres.

Carrières de Efesus Stone

Avec 8 carrières de marbre, de travertin et d’autres types de pierre, la capacité de prévoir et de suivre les développements architecturaux dans les processus de recherche et de développement, et la capacité d’y répondre, et de donner la priorité à l’environnement et à la durabilité augmentent la valeur de la marque EFESUS STONE.

Voir Carrières