Andesite
Nigella Rose Andezit
Nigella Rose Andezit, karakteristik gül kurusu ve toprak tonlarıyla dış cephe ve zeminlerde sıcak, doğal ve dayanıklı bir estetik sunar. Kaymaz yüzeyli volkanik taş.
Mevcut Formatlar
Bu taşın Plaka, Blok, Karo sunumlarını inceleyin. Ölçü, kalınlık, yüzey ve bulunabilirlik bilgileri proje özelinde doğrulanmalıdır.
Bu Taş Hakkında
Nigella Rose Andezit, volkanik oluşum sürecinde kazandığı kendine has "gül kurusu" ve pastel toprak tonlarıyla mimariye sıcaklık katan özel bir doğal taştır. Görseldeki yüzey, homojen bir leylak-kahve zemin üzerine dağılmış ince siyah kristallerle (porfirik yapı) derinlik kazanır. Soğuk gri taşların aksine, Nigella Rose yapılara yaşanmışlık hissi ve nostaljik bir zarafet katar.
Özellikle dış mekanlarda tercih edilen bu taş, güneş ışığı altında doğal rengini korur ve zamanla oluşan patina ile daha da karakterlenir. Kaymaz yapısı ve ısı yalıtımına katkı sağlayan gözenekli dokusu, onu hem tarihi restorasyon projeleri hem de modern konutların bahçe ve cephe tasarımları için vazgeçilmez kılar.
En Uygun Uygulamalar
Aynı malzeme, farklı tedarik formu.

Nigella Rose Andezit Plaka

Nigella Rose Andezit Blok
Nigella Rose Andezit Karo
Neden Nigella Rose Andezit Tercih Edilmeli?
Renk paleti
Belirtilen renkler pembe tonlarındadır. Şartname öncesinde damar yönü ve zemin tonu için temsil edici plakaları inceleyin. Numuneyi planlanan yüzey işlemi ve kullanım alanıyla birlikte değerlendirin.
Malzeme
Bu malzeme andezit olarak sınıflandırılmıştır. Yüzey işlemlerini, kenar detaylarını ve birleşim malzemelerini koordine ederken bu sınıflandırmayı esas alın. Numuneyi planlanan yüzey işlemi ve kullanım alanıyla birlikte değerlendirin.
Yüzey
Honlu ve Kumlama yüzey alternatifleri proje değerlendirmesi içindir. Nihai şartname öncesinde proje aydınlatması altında yüzey numuneleri talep edin. Numuneyi planlanan yüzey işlemi ve kullanım alanıyla birlikte değerlendirin.
Kullanım
Kullanım alanları arasında iç mekan zemin kaplaması, iç mekan duvar kaplaması, tezgahlar, banyo tezgahları ile merdiven ve sahanlıklar yer alır. Tasarlanan iç mekan kullanımını proje şartnamesine göre doğrulayın.
Projenize Nigella Rose Andezit ile Başlamaya Hazır mısınız?
İhtiyaçlarınızı görüşmek ve size özel teklif almak için ekibimizle iletişime geçin.
Ekibimizle İletişime GeçinNigella Rose Andezit hakkında sorular
Nigella Rose Andezit nerelerde kullanılır?▾
Nigella Rose Andezit nasıl sınıflandırılır?▾
Nigella Rose Andezit için hangi yüzey işlemleri belirtilmiştir?▾
Koleksiyondan diğerleri
Aynı taş ailesi veya koleksiyondan diğer malzemeler.





