AFYON BEYAZ MERMER OCAĞI

Reisoğlu Mermer olarak 1943’ten günümüze Afyon beyaz mermerini kendi ocağımız olan Afyon beyaz mermer ocağımızda üretmekteyiz.  Afyon beyaz mermer ocağımızdan çıkarılan bloklar hem yerli piyasa da yer alır hem de ihraç edilir ve üretim tesislerimizde ebatlı ürün veya istenilen kalınlıkta (2-3cm) plaka olarak da piyasaya sunulmaktadır.  Üretimini Afyon beyaz mermer ocaklarımızdan temin ettiğimiz afyon beyaz mermerlerin farklı seleksiyonları ve çıkarılan mermerlerde oldukça geniş ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Afyon beyaz mermer ocağımızdan çıkarılan beyaz mermerlerde; Afyon beyaz arcobaleno, Afyon beyaz mermer A la vogue, Afyon beyaz mermer golden gray, Afyon beyaz mermer billur ve Afyon şeker mermer seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı Afyon beyaz mermer ocağımızdan çıkarılan mermerlerimiz 1.sınıf kalitede olmakla birlikte gerekli güvenlik önlemleri alınıp tamamen çevreye uygun şartlarda çıkarılmaktadır.

Afyon beyaz mermer ocağımızdan elde edilen mermerler binaların iç ve dış cephe kaplamaları, döşemelik plaka, mutfak tezgâhı, merdiven basamağı, paledyen vb. kullanımlarda inşaat sektöründe yararlanılırken, moloz ve takoz boyutundaki mermerler cnc ve waterjet atölyemizde işlenerek hediyelik eşya (vazo, saat, kalemlik, isimlik vb.) yapımında da kullanılmaktadır. Afyon beyaz mermer ev dekorasyonunda mobilyalar ile uyumlu bir birliktelik sağladığından yemek masası, orta sehpa, koltuk kenarları, ünite kaplamasında kullanılmaktadır

Afyon beyaz mermer ocağımızdan çıkarılan mermerlerimizi istediğiniz projelerinizde, evinizin her köşesinde, dilediğiniz dekoratif ürünlerde siz değerli müşterilerimizi buluşturup en iyi hizmeti sunmaktayız.